E-dziennik

Nawigacja

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
liczba odwiedzin: 689819

LEPSZA SZKOŁA

SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

I semestr roku szkolnego 2017/18

  • Klasa 1 a
  • I miejsce Nikola Tuka w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  • II miejsce Magdalena Wilczewska w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  • Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia: Oliwia Woźniak, Paweł Piskowski.
  • Klasa 1 b
  •  Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia: Natalia Osińska i Jakub Świderski.
  •  II miejsce Olga Spaltabaka w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  • Klasa 2 a
  •  II miejsce Wiktoria Matusiak w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  •  wyróżnienie Magdalena Jaroszewska w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  •  I miejsce Piotr Buczyński w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  •  II miejsce Igor Karpiej w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  •  III miejsce Maksymilian Kurzawa w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  • Klasa 3 a
  • II miejsce Antoni Polakowski w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
  • IV miejsce, wyróżnienie Filip Wileński w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
  • I miejsce Anna Spinek w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  • II miejsce Monika Wróblewska w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  • III miejsce Aleksandra Gałązka w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  • I miejsce Aleksandra Gałązka w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.
  • II miejsce Jakub Tuka w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.
  • III miejsce  Anna Spinek w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.

Klasa 3 b

  • II miejsce Natalia Suchcicka w miejskim do konkursie recytatorskim,, A to Polska właśnie".

Klasa IVb

 Błażej Bauer

  • Rachmistrz klas IV

Oskar Spinek

  • Rachmistrz klas IV

Daria Pierzchanowska

  • II miejsce w konkursie na wiersz o  pluszowym misiu

Klasa IVc

Anna Nurkiewicz

  • III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Sportowych w piłce nożnej

Klasa Va

Paulina Szulkowska

  • Rachmistrz  klas V
  • I miejsce w Powiatowych Zawodach w piłkę nożną oraz III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Sportowych w piłce nożnej

Dominika Podleś

  • III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Sportowych w piłce nożnej
  • wyróżnienie w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

Piotr Maliszewski

  • III miejsce w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

Aleksandra Staniszewska

  • koncerty charytatywne w Łomży, Drozdowie, MDK w Ostrowi Mazowieckiej, dla słuchaczy UTW

Klasa VIa

Patrycja Waniewska,  Amelia Skowrońska, Joanna Wiertel,  Nikola Radomska

  • I miejsce w Powiatowych Zawodach w piłkę nożną oraz III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Sportowych w piłce nożnej

Magdalena Szczepanik

  • Rachmistrz klas VI

Klasa VIIa

Jakub Stefańczyk

  • II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • I miejsce w swoim roczniku i III miejsce w klasyfikacji ogólnej w Powiatowych Biegach Przełajowych

Wojciech Gumowski

  • III miejsce w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

Lena Salak

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie na portret Józefa Piłsudskiego

Weronika Bejma

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie na portret Józefa Piłsudskiego
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Literackim o misiu

Szymon Kordek

  • Rachmistrz Szkoły
  • Stypendysta Fundacji św. Mikołaja
  • zakwalifikował się do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego

Patrycja Suchcicka

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Literackim o misiu

Dawid Skonieczny

  • III miejsce indywidualnie oraz II miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim

Bartosz Lipski

  • wyróżnienie indywidualnie oraz II miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Wiedzy
  • o Józefie Piłsudskim

Maja Kisiel

  • konkurs języka angielskiego – opowiadanie pt. Jeden Dzień w Zjednoczonym Królestwie

Anna Krajewska

  • Udział w etapie powiatowym Olimpiady Zdrowego Stylu Życia
  • Eliza Podleś
  • Stypendystka Fundacji św. Mikołaja
  • uznana przez kolegów i koleżanki z klasy za osobę „fair” w konkursie z okazji Szkolnego Dnia Bez Przemocy
  • III miejsce w sztafecie, V miejsce stylem zmiennym oraz V miejsce stylem klasycznym w VI Otwartych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Garwolin
  • II miejsce w drużynowej sztafecie stylem dowolnym w kategorii 18 lat i młodsi w VI Mityngu Pływackim w Mińsku Mazowieckim
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Realioznawczym „Der schönste Adventskalender”

Klasa VIIb

Igor Ziemczyk

  • II miejsce w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

Oliwia Maliszewska, Jan Mączyński, Weronika Wróblewska, Filip Rogaczyk

  • Wyróżnienie w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

Oliwia Maliszewska

  • zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego

Klasa IIb Gimnazjum

Zuzanna Szyszkowska

  • I miejsce w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

Ewelina Szczapa

  • II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym Rachmistrz

Klasa IIIa  Gimnazjum

Maksymilian Wilczyński i Damian Kucharczyk

  • I miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Strzeleckim z okazji Dnia Niepodległości

Rafał Repko

  • Zakwalifikował się do etapu rejonowego oraz wojewódzkiego w konkursie kuratoryjnym z języka polskiego

Zuzanna Pasiak

  • Zakwalifikowała się do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z języka polskiego
  • Stypendystka Fundacji św. Mikołaja

Dawid Brokowski

  • Zakwalifikował się do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z języka polskiego

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej
    ulica: Stefana Grota Roweckiego 6
    07-300 Ostrów Mazowiecka
  • (+29) 745-33-32

    Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pan Łukasz Bieniek, sekretariat.zsp1ostrow@gmail.com

Dzień Edukacji Narodowej