• I semestr roku szkolnego 2017/18

          • Klasa 1 a
          • I miejsce Nikola Tuka w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
          • II miejsce Magdalena Wilczewska w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
          • Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia: Oliwia Woźniak, Paweł Piskowski.
          • Klasa 1 b
          •  Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia: Natalia Osińska i Jakub Świderski.
          •  II miejsce Olga Spaltabaka w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
          • Klasa 2 a
          •  II miejsce Wiktoria Matusiak w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
          •  wyróżnienie Magdalena Jaroszewska w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
          •  I miejsce Piotr Buczyński w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
          •  II miejsce Igor Karpiej w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
          •  III miejsce Maksymilian Kurzawa w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
          • Klasa 3 a
          • II miejsce Antoni Polakowski w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
          • IV miejsce, wyróżnienie Filip Wileński w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
          • I miejsce Anna Spinek w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
          • II miejsce Monika Wróblewska w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
          • III miejsce Aleksandra Gałązka w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
          • I miejsce Aleksandra Gałązka w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.
          • II miejsce Jakub Tuka w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.
          • III miejsce  Anna Spinek w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.

          Klasa 3 b

          • II miejsce Natalia Suchcicka w miejskim do konkursie recytatorskim,, A to Polska właśnie".

          Klasa IVb

           Błażej Bauer

          • Rachmistrz klas IV

          Oskar Spinek

          • Rachmistrz klas IV

          Daria Pierzchanowska

          • II miejsce w konkursie na wiersz o  pluszowym misiu

          Klasa IVc

          Anna Nurkiewicz

          • III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Sportowych w piłce nożnej

          Klasa Va

          Paulina Szulkowska

          • Rachmistrz  klas V
          • I miejsce w Powiatowych Zawodach w piłkę nożną oraz III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Sportowych w piłce nożnej

          Dominika Podleś

          • III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Sportowych w piłce nożnej
          • wyróżnienie w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

          Piotr Maliszewski

          • III miejsce w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

          Aleksandra Staniszewska

          • koncerty charytatywne w Łomży, Drozdowie, MDK w Ostrowi Mazowieckiej, dla słuchaczy UTW

          Klasa VIa

          Patrycja Waniewska,  Amelia Skowrońska, Joanna Wiertel,  Nikola Radomska

          • I miejsce w Powiatowych Zawodach w piłkę nożną oraz III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Sportowych w piłce nożnej

          Magdalena Szczepanik

          • Rachmistrz klas VI

          Klasa VIIa

          Jakub Stefańczyk

          • II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych
          • I miejsce w swoim roczniku i III miejsce w klasyfikacji ogólnej w Powiatowych Biegach Przełajowych

          Wojciech Gumowski

          • III miejsce w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

          Lena Salak

          • I miejsce w Szkolnym Konkursie na portret Józefa Piłsudskiego

          Weronika Bejma

          • II miejsce w Szkolnym Konkursie na portret Józefa Piłsudskiego
          • II miejsce w Szkolnym Konkursie Literackim o misiu

          Szymon Kordek

          • Rachmistrz Szkoły
          • Stypendysta Fundacji św. Mikołaja
          • zakwalifikował się do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego

          Patrycja Suchcicka

          • I miejsce w Szkolnym Konkursie Literackim o misiu

          Dawid Skonieczny

          • III miejsce indywidualnie oraz II miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim

          Bartosz Lipski

          • wyróżnienie indywidualnie oraz II miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Wiedzy
          • o Józefie Piłsudskim

          Maja Kisiel

          • konkurs języka angielskiego – opowiadanie pt. Jeden Dzień w Zjednoczonym Królestwie

          Anna Krajewska

          • Udział w etapie powiatowym Olimpiady Zdrowego Stylu Życia
          • Eliza Podleś
          • Stypendystka Fundacji św. Mikołaja
          • uznana przez kolegów i koleżanki z klasy za osobę „fair” w konkursie z okazji Szkolnego Dnia Bez Przemocy
          • III miejsce w sztafecie, V miejsce stylem zmiennym oraz V miejsce stylem klasycznym w VI Otwartych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Garwolin
          • II miejsce w drużynowej sztafecie stylem dowolnym w kategorii 18 lat i młodsi w VI Mityngu Pływackim w Mińsku Mazowieckim
          • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Realioznawczym „Der schönste Adventskalender”

          Klasa VIIb

          Igor Ziemczyk

          • II miejsce w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

          Oliwia Maliszewska, Jan Mączyński, Weronika Wróblewska, Filip Rogaczyk

          • Wyróżnienie w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

          Oliwia Maliszewska

          • zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego

          Klasa IIb Gimnazjum

          Zuzanna Szyszkowska

          • I miejsce w konkursie fotograficznym: "Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II”

          Ewelina Szczapa

          • II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym Rachmistrz

          Klasa IIIa  Gimnazjum

          Maksymilian Wilczyński i Damian Kucharczyk

          • I miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Strzeleckim z okazji Dnia Niepodległości

          Rafał Repko

          • Zakwalifikował się do etapu rejonowego oraz wojewódzkiego w konkursie kuratoryjnym z języka polskiego

          Zuzanna Pasiak

          • Zakwalifikowała się do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z języka polskiego
          • Stypendystka Fundacji św. Mikołaja

          Dawid Brokowski

          • Zakwalifikował się do etapu rejonowego w konkursie kuratoryjnym z języka polskiego