SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

I semestr roku szkolnego 2017/18

• Klasa 1 a
  • I miejsce Nikola Tuka w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  • II miejsce Magdalena Wilczewska w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  • Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia: Oliwia Woźniak, Paweł Piskowski.
  • Klasa 1 b
  •  Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia: Natalia Osińska i Jakub Świderski.
  •  II miejsce Olga Spaltabaka w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  • Klasa 2 a
  •  II miejsce Wiktoria Matusiak w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  •  wyróżnienie Magdalena Jaroszewska w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  •  I miejsce Piotr Buczyński w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  •  II miejsce Igor Karpiej w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  •  III miejsce Maksymilian Kurzawa w konkursie plastycznym ,,Widoczny-bezpieczny".
  • Klasa 3 a
  • II miejsce Antoni Polakowski w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
  • IV miejsce, wyróżnienie Filip Wileński w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
  • I miejsce Anna Spinek w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  • II miejsce Monika Wróblewska w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  • III miejsce Aleksandra Gałązka w szkolnym konkursie plastycznym z okazji urodzin Pluszowego Misia.
  • I miejsce Aleksandra Gałązka w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.
  • II miejsce Jakub Tuka w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.
  • III miejsce  Anna Spinek w miejskim konkursie plastycznym „Widoczny – Bezpieczny”.

Klasa 3 b

• II miejsce Natalia Suchcicka w miejskim do konkursie recytatorskim,, A to Polska właśnie".

Klasa IVb

Błażej Bauer

• Rachmistrz klas IV

Oskar Spinek