• Instrukcja

• mlegitymacja.pdf

• Generator Zdjęć do mLegitymacji

• Wykonaj zdjęcie do mLegitymacji w kilka sekund

Link do kreatora zdjęć do mLegitymacji znajdziesz pod tym linkiem: https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji

Do wygenerowania zdjęć wystarczy zwykła fotografia wykonana za pomocą telefonu. Oprogramowanie przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia zdjęcia, przy okazji dzieląc się z Tobą wskazówkami jak odpowiednio je wykonać. Miejsce ich zrobienia nie ma znaczenia, liczy się tylko ustawienie twojej twarzy. Całą resztą zajmie się kreator, który w kilka sekund dokona niezbędnych przeróbek: zastąpi tło, poprawi oświetlenie a następnie odpowiednio przytnie zdjęcie.

Pamiętaj, by przy wykonywaniu zdjęcia zadbać o następujące elementy:

1. Patrz prosto w obiektyw i nie przechylaj głowy na boki.
            2. Zdjęcie nie może być tzw. selfie - najlepiej poproś kogoś, by Ci pomógł.
            3. Zamknij usta.
            4. Znajdź miejsce z równomiernym oświetleniem, jak na przykład ściana na przeciwko okna. Cienie przechodzące przez twarz nie są dozwolone.

Możesz wgrać tyle zdjęć, ile tylko chcesz, a potem wybrać najkorzystniejszą wersję.