• Gabinet pielęgniarki
    W grudzniu 2017r. nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach prządowego programu w zakresie doposażenia gabinetów profilaktyki zdrowotnej w sprzęt określony w wykazie świadczeń gwarantowanych pielęgniarki lub higienistki szkolnej udzielanych w środowisku nauczania i wychowania.
    03.01.2018 12:36 | więcej »
  • Rządowy program "Aktywna tablica"
    W grudzniu 2017r. nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach prządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”.

W ramach programu szkoła została wyposażona w 2 tablice interaktywne, 2 projektory i głośniki.

03.01.2018 12:27 | więcej »

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pan Łukasz Bieniek, sekretariat.zsp1ostrow@gmail.com