• Zwolnienie z zajęć w-f

• 05.01.2018 21:28

• PODANIE_W-F.doc

Zwolnienia długoterminowe

1. W uzasadnionych przypadkach uczeń może być zwolniony  na czas określony z zajęć wychowania fizycznego  lub z określonych ćwiczeń fizycznych na podstawie opinii o ograniczonych możliwościach wykonywania przez ucznia  wydanej przez lekarza
        2. Dłuższe zwolnienie ucznia z zajęć wychowania fizycznego  musi być poparte odpowiednim zaświadczeniem  wystawionym przez lekarza.
        3. Zaświadczenie lekarskie wskazujące na konieczność zwolnienia  z zajęć wychowania fizycznego na okres nie dłuższy niż jeden miesiąc  należy przekazać nauczycielowi wychowania fizycznego.
        4. Zaświadczenie lekarskie wystawione na okres dłuższy niż miesiąc, należy złożyć wraz z podaniem  w sekretariacie szkoły. W przypadku dostarczenia  kolejnego / kolejnych zaświadczeń  dyrektor szkoły wydaje  decyzję o zwolnieniu ucznia z zajęć wychowania fizycznego lub z określonych ćwiczeń fizycznych na podstawie opinii o ograniczonych możliwościach wykonywania ich przez ucznia.