• WYDARZENIA

•

Najlepsze wyniki w Konkursie Matematycznym Pangea 2016 w szkole podstawowej uzyskali:

1. Kordek Szymon kl. 5
          2. Żmijewska Nadia kl. 4
          3. Mórawski Jakub kl. 4
          4. Szczepanik Magdalena kl. 4
          5. Lipski Bartosz kl. 5
          6. Wiertel Joanna kl. 4
          7. Podleś Eliza kl. 5

Najlepsze wyniki w Konkursie Matematycznym Pangea 2016 w gimnazjum uzyskali:

1. Pyśk Alicja kl. 2
          2. Śladewska Aleksandra kl. 2
          3. Bek Natalia kl. 2
          4. Heronimek Krzysztof kl. 2
          5. Jasińska Emilia kl. 3
          6. Mroczkowski Paweł kl. 3
          7. Pasiak Zuzanna kl. 1
          8. Wilczyński Maksymilian kl. 1

GRATULUJEMY!!!

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA 2016

Dnia 3 marca 2016 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pierwszym etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Meridian w Warszawie we współpracy z Akademią Finansów i Biznesu Vistula.  Do konkursu przystąpiło 23 uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej oraz 22 z gimnazjum. Uczniowie rozwiązywali zadania przez 45 minut w sześciu kategoriach. Po zakończeniu konkursu zakodowane karty odpowiedzi zostały włożone do koperty i wysłane do siedziby organizatorów. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Etap finałowy odbędzie się 29 kwietnia 2016 roku w Warszawie. Liczymy na udział naszych uczniów w II etapie. Bez względu na uzyskane wyniki został osiągnięty podstawowy cel tej ogólnoświatowej zabawy, czyli propagowanie wiedzy matematycznej wśród młodzieży. Konkurs dostarczył uczniom rozrywki umysłowej, życzliwej rywalizacji oraz satysfakcji. Dziękujemy za udział i życzymy sukcesów.

Nauczycielki matematyki: M. Kucharska, E. Karpińska-Bednarczyk, A. Pachowska